Durallar Hijyen ve Otel Ekipmanları Ltd.şti.
+90 312 215 31 52
Üye Girişi Kayıt Ol   

Galoşmatik Fiyatları Ankara

Galoşmatik ve galoşmatik galoşu ithalatçısı olan firmamız Türkiye geneli tüm illere kargo ile galoşmatik ve galoş sevkiyatı yapmaktadır.En ucuz galoşmatik ve galoşmatik fiyatları ile için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Stok Durumu:Yok

Toptan Alım İçin Lütfen Özel Fiyat Alınız
WhatsApp İle İletişim Kur

Galoşmatik Fiyatları Ankara

Galoşmatik ve galoşmatik fiyatlarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Galoşmatik çeşitleri ve galoşmatik galoşu

Galoşmatik, özellikle örnek daire girişleri, doktor muayenehanesi, laboratuvar girişleri, yemek üretim fabrikaları, gıda sektörü imalathaneleri, spor salonları gibi yerlerin girişinde personelin ve müşterilerin rahat, pratik ve hızlı bir şekilde galoş giyebilmesi için tasarlanmış cihazlardır.Kullanıcılar galoşmatik ile son derece hızlı ve pratik bir şekilde ayaklarına galoş takabilmektedir.El ile temas etmeden giyilen galoşlar aynı zamanda hijye açısından da önem arz etmektedir.Firmamız yeni nesil topuktan çekmeli galoşmatik ve galoşmatik galoşu ithalatçısıdır.Türkiye geneli kargo ile ürünlerimizi sevk etmekteyiz.Galoşmatik cihazlarımız manuel kullanımlı olup, arıza ya da bakım gerektirmeyen son derece pratik makinalardır.

Galoşmatik Kullanmanın Yararları

Galoş sayesinde düşük maliyetle tam temizlik elde edilebilir. Ayrıca kullanım esnası oldukça basit olduğundan her yaştan kişinin kullanımına rahatlıkla hitap eder. Galoş-matik cihazları kendi aralarında kapasitelerine bağlı olarak farklı sınıflara ayrılır.Genellikle tutma kollu olan galoş giyme makinalarının tercih edilmesinin en büyük nedeni belli yaştaki insanların tutunarak daha rahat giyebilmesidir. Galoş, ayakkabı ile zemin yüzeyi arasındaki teması önler. Böylece zemini mikroplardan daha iyi korunmak mümkündür. Dışarıdan ayakkabı ile taşınan toz ve yabancı maddelerin herhangi bir yöntemle iç ortama sokulmasını veya bulaştırımsanı önler.

Galoşmatik Kullanım Alanları

-Hastanelerde hijyen açısından birinci öneme sahiptir.
-Muayenehanelerde iç mekan temizliği ve hijyeni için kullanılır.
-Diş kliniklerinizde kullanabilirsiniz.Yer temizliğinde etkili olur ve hijyeni korur.
-Veteriner kliniklerinde galoş kullanılmaktadır.
-İlaç firmalarında,eczanelerde galoş kullanılabilir.
-Gıda imalathanelerinde galoş sayesinde hijyenik ortamlarda üretim yapılmaktadır.
-Spor salonlarında zeminin temiz kalması için galoş kullanılır.
-Örnek daire girişlerinde örnek dairenin temiz kalması için kullanılır.
-Müze, sergi, anaokulu vb.alanlarda galoşmatik kullanılır.

Keywords: Galoşmatik Fiyatları Ankara, Galoşmatik Cihazı, Galoş Cihazı, Galoşmatik Makinası, Galoş Giyme Makinası, Mini Galoşmatik, Manuel Galoşmatik, Otomatik Galoşmatik, Galoşmatik Galoşu, Galoş Makinası Galoşu, Galoşmatik Modelleri, Galoşmatik Markaları, Galoşmatik Topuktan Çekmeli, Galoşmatik Fiyatları, Galoşmatik Cihazı Modelleri, Galoşmatik Cihazı Markaları, Galoşmatik Cihazı Fiyatları, Galoşmatik Cihazı Mekanik, Galoşmatik Makinası Topuktan Çekmeli, Galoşmatik Makinası Manuel, Galoşmatik Makinası Otomatik, Galoşmatik Makinası Mekanik, Galoşmatik Makinası Markaları, Mekanik Galoşmatik, Galoş giydirme makinası, Galoş Takma Makinası, Galoş Takma Cihazı, Topuktan Çekmeli Galoş Cihazı, Topuktan Çekmeli Galoşmatik, Mekanik Galoşmatik Cihazı, Manuel Galoşmatik Cihazı,Galoşmatik Galoşu Fiyatı, Elektronik Galoşmatik, Dijital Galoşmatik, Otomatik Galoşmatik Cihazı, Galoşmatik Fiyat Ankara

Henüz yorum eklenmemiş.

Adı Soyadı:

Yorumunuz:

Güvenlik Kodu:
Ürünler hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon İle İletişim Kur
WhatsApp İle İletişim Kur
satis@durallar.com
Ürünlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurup tarafımıza gönderin.
Teklifimiz en kısa sürede tarafınıza gönderilecektir.
Not: Alım yapılacak adet sayısını belirtmeniz verilecek fiyat açısından önem taşımaktadır.

Adı Soyadı:

E-Mail:

Tel:

Firma / Kurum Adı:

Mesaj:

Güvenlik Kodu:

Benzer Ürünler

Tüm Kategoriler
Fırsat Ürünleri